אודות

עורך דין ונוטריון יניב גיל הינו חבר בלשכת עורכי הדין בישראל ובוגר תואר ראשון במשפטים L.L.B.

 

משרד עורכי דין יניב גיל ושות' הינו משרד ייחודי וצעיר המורכב מעורכי דין המנוסים בתחומי הליטיגציה וייצוג משפטי בתחומי מעמד אישי, פש"ר, הוצל"פ, בנקאות ומקרקעין.

 

המשרד משלב את יתרונותיו של משרד גדול ומנוסה עם היתרונות של משרד צעיר ונמרץ המגיב במהירות לצרכי הלקוח. שיטת העבודה במשרד באה לידי ביטוי באמצעות עריכת ניתוח משפטי וקשר אישי עם כל לקוח והסתמכות על יצירתיות, יוזמה, חדשנות ויישום דינים והלכות חדשות.​

Yaniv-Gil-Law-Office-Notary_logo.png

המשרד עוסק בתחומים:

דיני משפחה

פשיטת רגל

הוצאה לפועל

ליטיגציה

משפט אזרחי ומסחרי

הסכמי ממון

ירושות וצוואות

עסקאות מכר דירה

דיני מקרקעין

שרותי משרד עורכי הדין יניב גיל ושות' ניתנים בשפות עברית ואנגלית בסביבת עבודה חדשנית ומתקדמת לרבות בתחום המחשוב, התוכנות, מאגרי המידע והתקשורת.

 

המשרד מאמין כי לקוחות המשרד הינם מעוניינים בכישורים ובניסיון של המשרדים הגדולים אך נרתעים משירות מסורבל ואיטי, המאפיין ארגונים גדולים ומורכבים, ואשר עלול לפגוע בכל פרויקט משפטי, ולכן המשרד מתמקד במתן שירות מהיר ויעיל ברמה הגבוהה ביותר מתוך מתן תשומת לב מרבית ללקוח.

 

עורכי הדין במשרד הינם מסייעים לכל לקוח להשיג את מטרתו באמצעות פתרונות יעילים וזאת מבלי להתפשר בסוגיות המהוות סיכון משפטי ללקוח על מנת לתת ללקוחות המשרד את השירות הטוב ביותר נדרשת היכרות מעולה של סביבת העסקים של הלקוח ושל הסיכונים עימם הוא מתמודד ולכן פועלים עורכי הדין של המשרד באופן צמוד ללקוח ותוך היכרות עמוקה עם הסביבה העסקית המיוחדת לכל לקוח. המשרד מאמין כי רק באופן זה עורכי הדין במשרד יכולים להכיר את הלקוח ביסודיות ולתת לו את הפתרונות המשפטיים והמסחריים המיוחדים לו.

 

המשרד מאמין כי שירות טוב ומקצועיות הולכים יד ביד וחשוב למשרד לדאוג לכל לקוח כאילו היה הלקוח היחיד. חשוב למשרד להעניק את הטיפול המקצועי ביותר, בתיקים "קטנים" כ"גדולים" ולכן המשרד ברובו המכריע של לקוחות המשרד הינם לקוחות קבועים או חוזרים, או כאלה שהופנו ע"י לקוחות קודמים. ​

 

 

למה משרדינו?

זמינות, מקצועיות, מחוייבות נטולת פשרות, דיסקרטיות ומתן

 

פתרונות יצירתיים הינם חלק מן הערכים שמנחים את הצוות

 

המקצועי של המשרד

 

כל הגורמים במשרד פועלים יחד כדי לספק ללקוחות את

 

השירותים המשפטיים המקיפים והאיכותיים ביותר,

 

תוך מתן יחס אישי והתחשבות בצרכי כל לקוח.

אנו מחויבים להעניק ללקוחותינו את מלוא תשומת לב הנדרשת, 

 

לקבלת מידע נוסף על המחויבות שלנו ללקוחותינו תאמו פגישת ייעוץ

IMG_0974.jpg